لیزر مو های زائد

لیزر مو های زائد

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

لیزر مو های زائد

لیزر مو به چه صورت کار میکند؟

اگر از اصلاح ، موچین یا اپیلاسیون برای از بین بردن موهای ناخواسته راضی نیستید ، لیزر موهای زائد ممکن است گزینه ای باشد که باید در نظر بگیرید.

لیزر تهران موهای زائد چگونه است؟ یکی از رایج ترین روشهای آرایشی در ایالات متحده است. این نور بسیار غلیظ به فولیکول های مو می زند. رنگدانه در فولیکول ها نور را جذب می کنند. که موها را از بین می برد.

اپیلاسیون لیزر
مزایای لیزر موهای زائد

لیزر برای از بین بردن موهای ناخواسته از صورت ، پا ، بازو ، زیر بغل ، خط بیکینی و مناطق دیگر مفید است.

لیزر

مزایای لیزر موهای زائد شامل موارد زیر است:

دقت لیزرها می توانند موهای تیره و درشت را به طور انتخابی هدف قرار دهند در حالی که پوست اطراف خود را آسیب نبینند.
ادامه خواندن در زیر
ممکن است دوست داشته باشید

سرعت هر پالس لیزر کسری از ثانیه طول می کشد و می تواند موهای زیادی را همزمان انجام دهد. لیزر می تواند هر ثانیه تقریباً یک چهارم اندازه را درمان کند. مناطق کوچک مانند لب فوقانی در کمتر از یک دقیقه قابل درمان هستند و مناطق بزرگ مانند پشت یا پاها ممکن است تا یک ساعت طول بکشد.

پیش بینی بیشتر بیماران بعد از متوسط سه تا هفت جلسه ریزش مو دائمی دارند.
نحوه آماده سازی برای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد چیزی بیش از موهای زائد ناخواسته است. این یک روش پزشکی است که به انجام تمرین نیاز دارد و خطرات احتمالی را به همراه دارد. قبل از انجام لیزر موهای زائد ، باید اعتبار پزشک یا تکنسین انجام این عمل را به طور کامل بررسی کنید.

اگر قصد انجام لیزر موهای زائد را دارید ، باید شش هفته قبل از درمان ، چیدن ، اپیلاسیون و الکترولیز را محدود کنید. این امر به این دلیل است که لیزر ریشه های مو را هدف قرار می دهد ، که به طور موقت با اپیلاسیون یا زدن آنها از بین می رود.

همچنین باید شش هفته قبل و بعد از درمان از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید. قرار گرفتن در معرض آفتاب باعث می شود لیزر موهای زائد کمتر موثر باشد و عوارض بعد از درمان را بیشتر کند.
در هنگام لیزر مو چه انتظاری دارید

درست قبل از عمل ، موهای شما که تحت معالجه قرار می گیرند ، تا چند میلی متر از سطح پوست بریده می شوند. تجهیزات لیزر با توجه به رنگ ، ضخامت و محل قرارگیری موهای شما و همچنین رنگ پوست شما تنظیم می شود.

بسته به لیزر یا منبع نور مورد استفاده ، شما و تکنسین نیاز به پوشیدن محافظت مناسب از چشم دارید. همچنین برای محافظت از لایه های بیرونی پوست شما با ژل سرد یا دستگاه خنک کننده مخصوص لازم خواهد بود. این به نور لیزر کمک می کند تا به پوست نفوذ کند.

در مرحله بعد ، تکنسین یک پالس نوری به منطقه درمان می دهد و چندین دقیقه آن منطقه را تماشا می کند تا مطمئن شود از بهترین تنظیمات استفاده شده است و برای بررسی واکنش های بد.

پس از اتمام این روش ، برای رفع هرگونه ناراحتی ممکن است بسته های یخی ، کرم های ضد التهابی یا لوسیون یا آب سرد به شما داده شود. شما ممکن است درمان بعدی خود را چهار تا شش هفته بعد برنامه ریزی کنید. تا زمانی که رشد مو متوقف نشود ، درمان خواهید کرد.
بازیابی و خطرات

به مدت یک یا دو روز پس از آن ، ناحیه تحت درمان پوست شما مانند و آفتاب سوختگی به نظر می رسد و احساس می کنید. کمپرس و مرطوب کننده های خنک ممکن است کمک کنند. اگر صورت شما تحت درمان قرار گرفت ، می توانید روز بعد آرایش بپوشید مگر اینکه پوست شما تاول زده باشد.

طی یک ماه آینده ، موهای درمان شده شما از بین می روند. برای کمک به جلوگیری از تغییرات موقتی در رنگ پوست درمان شده ، از ضد آفتاب برای ماه بعد استفاده کنید.

تاول ها نادر هستند اما بیشتر در افراد با سایه های تیره بیشتر است. عوارض جانبی احتمالی دیگر تورم ، قرمزی و زخم است. زخم دائمی یا تغییر رنگ پوست نادر است.
هزینه های لیزر موهای زائد

طبق گزارش انجمن جراحان پلاستیک آمریکا ، متوسط هزینه برای لیزر موهای زائد 235 دلار در هر جلسه است. بسته به عواملی که شامل آن می شود هزینه بسیار متفاوت است:

اندازه منطقه تحت درمان و زمان مورد نیاز برای درمان
تعداد درمان های مورد نیاز
چه پزشک باشد و چه کس دیگری روش را انجام دهد
بخشی از کشوری که مراحل آن را طی می کنید

برای اطلاع بهتر از هزینه مورد خاص خود ، از مشاوره بخواهید.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای bamdadnevis.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:bamdadnevis.ir | نقشه سایت